pop over here fake rolex.look at this site rolex replications for sale.For Sale fake rolex watches.Related Site rolex replica.Wiht 40% Discount replicas de relojes.Recommended Reading replica rolex.dig this swiss replica watches.Online Store richard mille replica.check here https://www.func-watches.com/.Going Here luxury replica watches.Wiht 60% Discount replica rolex.look these up https://www.lawyerwatches.com/.55% off replica rolex.get redirected here patek phillippe replica watch.click here now bell and ross replica.you can try here richard mille replica watch.successful feeling musichublot.reference fake rolex for sale.sites loanbellross.com.visit this site bell and ross replica.

Průvodce wellness

Novinky ze světa zdraví od Mgr. Martina Jelínka

ppvas-160-600.jpg

Zde je postupně zveřejňován informační newsletter Mgr. Martina Jelínka, který vychází pravidelně na stránkách a k jehož odběru se můžete zaregistrovat.

Dýchání

Všimli jste si někdy toho, že dýcháme? Jasně, hloupá otázka. Všichni musíme dýchat. Jakmile dodýcháme, krevní tlak se nám dlouhodobě stabilizuje na hodnotách 0/0 a máme po starostech. Otázka měla být položena trochu jinak: „Všimli jste si někdy toho, že dýcháme vědomě?“ Dýchání samotné zabezpečuje přívod kyslíku a dalších několika málo důležitých látek do našeho těla a odvádí oxid uhličitý. Nic složitého. Dýchání je proces, který se děje automaticky. Ne vždy na něj musíme myslet.

Dokonce málokdo z nás na něj vůbec myslí.

Jaký je tedy ten pomyslný rozdíl mezi dýcháním běžným a vědomým? Automatické dýchání zajišťuje, že vůbec jsme. Vědomé dýchání je ale jiná liga. Jakmile se svojí pozorností zaměříme na to, abychom se zhluboka nadechovali a vydechovali, začnou se dít věci.

Uklidní se naše mysl.

Zklidní se emoce.

Nastoupí pohoda a klid.Zlepší se celkové okysličení těla a s tím související procesy obnovy všech buněk.

Přestanu neustále řešit, co bylo nebo bude.

Zapojím do svého života harmonii a rovnováhu.

Řekl bych, že docela hodně muziky za málo peněz.

Přeji pohodový den
Mgr. Martin Jelínek

Další články